parawany dekoracyjne

parawany dekoracyjne

Cześć, zastanawiam się, czy używacie parawanów dekoracyjnych w dużych pokojach i czy jest w ogóle sens takiego podziału przestrzeni.

Bhapo

Posty: 9

 
Mam trzy parawany, jeden w sypialni, jako przebieralnia, drugi na wannie, a trzeci w salonie wydziela biurko od strefy wypoczynkowej, więc można sobie popracować w komfortowych warunkach.

Trener

Posty: 18

 
Mam kuchnię połączoną z salonem i jednak parawan dobrze się sprawdza, bo tego tak nie widać.

21gregorek

Posty: 21

 
Jak mieszkałem na stancji z wieloma współlokatorami to parawan przyznam ratował moją prywatność.

suderuss3

Posty: 13

 
Weź pod uwagę parawan, na którym można rysować, jeżeli masz dzieciaki. U mnie w gabinecie SPA postawiliśmy coś takiego i cieszy się dużą popularnością ta strefa.

Gucio

Posty: 11

 
W biurze wydzieliliśmy strefę relaksu parawanami dekoracyjnymi i to się sprawdza, bo nie trzeba robić drogich remontów, czy jakichś dziwnych układów pomieszczeń. Dochodzi do naturalnej zmiany. Bardzo stabilne parawany w sumie z neutralnym, takim typowo biurowym wzornictwem mają w https://www.fototap.pl/parawany. Sporo właśnie szukałem wzorów, które aż tak bardzo nie rzucają się w oczy dla potencjalnych klientów, czy osób przechodzących przez biuro od czasu do czasu.

Marys56

Posty: 21

 
Zawsze parawan możesz sobie przenieść z domu do ogrodu. Ja tak się chronię przed spojrzeniami sąsiadów. Im większy, tym lepszy parawan moim zdaniem.

Dzidzia

Posty: 9

 
Jako dekorator wnętrz powiem ci, że faktycznie parawany to częściej spotykany model zamiast ścianek działowych do podziału nieruchomości.

bertys

Posty: 18