projektowanie wnętrz gdynia, gdzie znajdę ?

projektowanie wnętrz gdynia, gdzie znajdę ?

Zastanawiam się, jaki wybrać kolor i materiały wykończeniowe do kuchni. Moja kuchnia to taka typowa w bloku, co nie ma za wiele metrów kwadratowych. Macie jakieś intersujące pomysły?

Damiano

Posty: 3

 
U mnie był projektant wnętrz z Gdańska. Teraz zdalnie wszystko dla mnie tworzy. Mam za daleko do niego, a dodatkowo nie mam czasu. Wolę działać zdalnie, bo i tak swój cel uda mi się w osiągnąć. Polecam taką metodę.

Julian

Posty: 6

 
Bez problemów można znaleźć projektantów wnętrz z Gdańska. Korzystałem jakiś czas temu z takich usług. Znajdę namiary na nich i podeśle. Wykonali mi projekt domu i to w całości. Kosztowało to sporo pieniędzy, ale naprawdę było warto. Według mnie efekt jest super. Sam nikt by tego tak nie skomponował jak oni.

Rico

Posty: 3

 
Jakiś czas temu byli u mnie projektanci wnętrz z Gdyni i naprawdę pomogli mi stworzyć super salon. Trochę mnie kosztowały same materiały, ale lubię to, co nowoczesne, zatem raduję się, iż na nich postawiłem. Mają obeznane w tym temacie, bowiem nie każdy tak potrafi. Salon był duży i urządzony jak za dawnych czasów, a oni zrobili go nowoczesnym.

Aweer56

Posty: 5

 
Próbowałem się troszkę uczyć projektowania, lecz to nie jest takie łatwe zadanie, na jakie wygląda. Jeśli ma się talent i wizję w swojej głowie każdego pomieszczenia to można się tym zajmować. Mnie trudno się realizuje projekt gdzie jest dokumentacja techniczna, a co dopiero jak mam coś sam wymyślić.

wera87

Posty: 6

 
Według mnie najlepiej znaleźć projektantów wnętrz w Gdyni poprzez stronę https://duszynska.com.pl. To biuro projektowe daje trzy rodzaje pakietów do wyboru i przyznam, że ceny są naprawdę bardzo atrakcyjne. Jestem z ich oferty zadowolony.

Miki

Posty: 5

 
Projektanci znają się na zmieniających się trendach. Według mnie to najlepsze rozwiązanie żeby ich zatrudnić, bo można wiele na tym zyskać. Szybciej się zrobi remont.

kryj

Posty: 31

 
U mnie zaczęło się od zmiany koloru płytek w łazience, jakie były przemalowane, a skończyło się na totalnym remoncie, zatem radzę uważać. Pozornie bezproblemowe powinność nagle kończy się siedzeniem w łazience przez dwa tygodnie. Według mnie lepiej wynająć specjalistę od projektów.

innaret

Posty: 3