Potrzebuję kupić do domu ładne płytki ?

Potrzebuję kupić do domu ładne płytki ?

Wiecie może coś na temat jaka mozaika będzie najlepsza do łazienki? Jak macie jakiś sprawdzony sklep, to napiszcie.

Dziękuję.

serbuś

Posty: 7

 
Sam kładłem taką mozaikę, dlatego wiem, że z jednej strony wydaje się, że jest łatwo, bo jest na siatce, ale z drugiej trzeba mieć jakąś tam wiedzę, co i jak, bo po prostu spaprasz robotę i tyle. Bawiłem się z nią 3 dni, a dużo tego nie było.

Penio

Posty: 14

 
Osobiście najbardziej podoba mi się gres polerowany, piękni lśni, no ale jego to chyba tak łatwo w czystości nie da się utrzymać. Znajomi mają i wiem, że jak go ze dwa razy w ciągu dnia nie przemyją, to wygląda kiepsko.

Dyduś45

Posty: 24

 
Też przydałaby się w mojej kuchni podłoga bambusowa. To, że nie chłonie wody to najważniejsza zaleta. A tak naprawdę mam dość już zimnych płytek, na których pupami siedzą moje dzieci. Najgorsza jest zima, kiedy trudno jest mi ich zmotywować do noszenia kapci.

basieńka

Posty: 11

 
Jeśli chodzi o podłogę w kuchni to fakt, że robi się ją taką, jak eksploatujesz to pomieszczenie. Jeśli nie nie jest tak, że nagminnie w niej pichcisz i siedzisz to wcale nie muszą to być tradycyjne płytki ceramiczne, które i tak chłoną wodę.

grubasek

Posty: 9

 
Ten sklep odnośnie mozaiki polecił mi kumpel, który zna się na rzeczy http://www.lu-go.pl.

Swoją drogą jest tu duży wybór, dlatego warto zajrzeć. Towar dostałem bardzo szybko iw moim przypadku akurat za darmo.

minter58

Posty: 14

 
Jeśli już kłaść gres to na ścianę. Na podłogę nie polecam, chyba, że jakiejś mega dobrej jakości, bo trudno jest go utrzymać w czystości. Zwłaszcza jeśli ma się w domu dzieci lub psa. Bardzo emocjonalnie podeszliśmy z żoną do zakupu, dlatego teraz nieco żałujemy.

Acclaim

Posty: 12

 
Z płytkami bywa różnie. Jak robiłem remont w domu wydawało mi się, że kupuję w rzeczywiście dobrym sklepie. Zapłaciłem nie mało, a ich marna jakość po roku czasu dała o sobie znać.

Klakier

Posty: 7

 
Odwiedziłam ten sklep i jestem zachwycona ilością płytek i ich różnymi rodzajami. Z pewnością uda nam się z mężem coś tam wybrać. Przed nami gruntowny remont łazienki, zatem szukamy inspiracji, pomysłów, jakie mogłyby zagościć na dłużej w naszym domu. Powiem szczerze, że i ceny mają dość znośne w porównaniu z innymi sklepami.

Alexiii

Posty: 17

 
Ja mam położony gres na podłogach w całym domu. Bardzo dobrze mi się go użytkuje, jest łatwy w utrzymaniu czystości. Wcześniej miałam panele i płytki ceramiczne. Różnica jest kolosalna, no i w wyglądzie oczywiście też. Jak ktoś nosi się z takim zamiarem to szczerze polecam.

Ptaszyna

Posty: 19