siatki budowlane, poszukuję

siatki budowlane, poszukuję

Co dokładnie polecacie w ramach siatek ochronnych na budowę. Chodzi nam o materiał, sklep czy nawet producenta. Koniecznie polskiego :) Dzięki.

michaś34

Posty: 15

 
Jaki rozmiar oczek wybrać i jaką grubość sznurka? Nie miałem nigdy styczności z tego typu siatkami zabezpieczającymi elewację, więc nie niezwykle orientuję się w tych parametrach. Może naprawdę dopytać w sklepie, chyba, iż wy mi tutaj podpowiecie. Z góry dziękuję.

KamiKAzeDBC

Posty: 15

 
Korzystamy z tych siatek zabezpieczających elewację https://bagan.pl/siatkibudowlane/siatkizabezpieczajace-elewacje. Korzystamy z asortymentu tego producenta i zawsze chwalimy sobie jakość, ale też ceny.

Lupusx

Posty: 6

 
To stawiaj na wysokiej jakości tworzywa sztuczne jak polipropylen czy polietylen. Podpytaj u producenta, bo sklep to wiadomo może mieć różne oferty. Najlepsze są siatki zabezpieczające elewację PP i PE.

witek789

Posty: 15

 
No dodatkowo można wybrać sobie wielkość oczek i grubość sznurka. Jak chcesz siatki zabezpieczające elewację, to też można wybrać tę większą grubość, bo siatka przyda ci się do czegoś innego. Ogólnie też używamy tych siatek, bo można zastosować je właściwie wszędzie, nawet do zabezpieczenia materiałów na placu budowy.

tigra32

Posty: 11

 
Żeby tak nas szef chciał zadbać o takie siatki bezpieczeństwa. Ma w nosie, jakieś dziadostwo przywiózł nie wiadomo skąd :D Na razie się śmiejemy, ale dopóki się rzeczywiście komuś coś nie stanie. Jak widzę, to te siatki nie są przecież jakąś wielką inwestycją. Lecz oszczędzać na czymś przecież trzeba.

Hoteowo24h

Posty: 8