konsultant ślubny, znacie ?

konsultant ślubny, znacie ?

Witam serdecznie. Który konsultant ślubny sprostał Waszym oczekiwaniom w stu procentach? Chętnie zapoznam się z opiniami.

Dzidzia

Posty: 9

 
W naszym przypadku zespół na wesele kosztował 3500 zł. Mam świadomość, iż są także tańsze, jak i zdecydowanie droższe zespoły. Sporo zależy od ich renomy.

znamsienatym

Posty: 19

 
Z mojej perspektywy mogę polecić Wam torty weselne, jakie wykonują profesjonalne cukiernie. Chcąc zweryfikować umiejętności konkretnej cukierni polecam zamówić niespory tort, który będzie kosztował Was 30-60 pln w zależności od wagi. Dzięki temu będziecie mieli jasny obraz sytuacji - ocenicie jakość :)

miasto13

Posty: 16

 
Osobiście zamawiałem dekoracje na wesele przez Internet, dzięki czemu ponieśliśmy możliwie najniższe koszty. Zamawiając je lokalnie - zapłacilibyśmy kilkukrotnie więcej.

hihi45hihi

Posty: 10

 
Moim zdaniem powinniście zainteresować się tą stroną: https://www.gdziewesele.pl/oprawa, jeśli interesuje Was solidny zespół na wesele. Nie powinniście być zawiedzeni :)

Darek

Posty: 19

 
Staraliśmy się zminimalizować wydatki na dekoracje na wesele. Wszystko ze względu na fakt, iż poszczególne firmy oczekiwały za takowe irracjonalnie wysokich sum. Ostatecznie podjęliśmy decyzję, aby większość dekoracji wykonać samodzielnie :-)

q_wer

Posty: 10

 
Mam wrażenie, iż coraz więcej ludzi decyduje się na to, aby zatrudnić DJ-a na wesele. Niesłychanie w wielu przypadkach jest on w stanie zagwarantować możliwie najlepszą zabawę. Jego repertuar jest zupełnie nieograniczony, lecz oczekiwane przez niego wynagrodzenie potrafi być niższe niż w przypadku profesjonalnego zespołu muzycznego.

Bryzyt1

Posty: 26