restauracja katowice, poszukuję

restauracja katowice, poszukuję

Gdzie pozyskam najlepsze pierogi katowice? Zależy mi, aby smak był naprawdę wyjątkowy. Może macie, jakąś restaurację do której uwielbiacie chodzić właśnie na pierogi?

Nikotymmm

Posty: 2

 
Powiem wam, że ta pizza katowice jest po prostu najlepsza. Tutaj macie link do strony właśnie tej restauracji http://www.placek.katowice.pl. Serwowane są tam dania bez mąki pszennej. Pizza, jak i różne dania smakują obłędnie. Musicie ich spróbować.

alektt5

Posty: 16

 
Ja również zjadłabym najlepsze pierogi w katowicach. Myślę, że jest wiele takich restauracji. Muszę spróbować pierogów z kilku lokali.

Fanatyk

Posty: 8

 
Restauracja katowice winna mieć przede wszystkim klimat do spędzenia czasu ze znajomymi. Słyszałem kiedyś, że w tym mieście jest właśnie taka knajpka, tylko nie pamiętam jej nazwy.

Riko64

Posty: 8

 
Pizza katowice jest rzeczywiście niezmiernie dobra w jednym z lokali, ale nie pamiętam na której ulicy się znajduję i jak się nazwy. Jednakże jest to restauracja, która podaje dania bez używania mąki pszennej.

Maciejoo

Posty: 11

 
Ja również zjadłabym najlepsze pierogi w katowicach. Myślę, że jest sporo takich restauracji. Muszę spróbować pierogów z paru lokali.

Wariat

Posty: 3