pizzeria w Bydgoszczy, oferta ?

pizzeria w Bydgoszczy, oferta ?

Gdzie można zjeść faktycznie gorącą pizzę w Bydgoszczy? Czy wszędzie tak niesłychanie nie przykładają się do obsługi klienta.

dziubbek56

Posty: 14

 
No właśnie. Te kalorie są najgorsze. W końcu pizza to rzeczywiście dość syte danie. Na pewno nie na wieczór na kolację. A może znacie jakiś lokal w Bydgoszczy, gdzie serwują małokaloryczną pizzę :)

zabawaa

Posty: 15

 
Ciekawy wątek o pizzy w Bydgoszczy. Niedługo przyjadą do mnie znajomi ze studiów i właśnie zastanawiam się nad jakąś pizzerią. Pizzę lubi każdy i myślę, że to będzie najbardziej okej rozwiązanie. A może znacie jakiś ciekawy lokal pod kątem menu, obsługi i klimatu.

warter88

Posty: 7

 
To najlepszy lokal w naszym mieście www.piratto.pl. Od dawna uważam tę pizzerię w Bydgoszczy za miejsce godne polecenia. Można zjeść tu pyszną chrupiącą pizzę niemniej jednak nie tylko :D

AGDDDy1

Posty: 7

 
Podobno są lokale czynne do 5 rano. Jak coś wiecie w tym temacie, to też chętnie skorzystam. Nieraz jest potrzeba zjedzenia dobrej pizzy późno w nocy, a tu nie ma gdzie zamówić. Polecajcie jakieś miejsca w Bydgoszczy.

zimosik6

Posty: 12

 
Pizza ma dużo kalorii, dlatego nie pozwalam sobie na takie objadanie zbyt często. Nie ukrywam, że jednak w Bydgoszczy mam swoją ulubioną pizzerię, do której chodzę, gdy znajomi już bardzo naciskają :D A wy jak sobie radzicie, gdy macie ochotę na coś tuczącego, ale waga wam nie pozwala? Łamiecie się, czy jesteście twardzielami?

tomeix

Posty: 4

 
Najgorsze jest to, iż jak zamawiasz pizzę, to z reguły przywożą ją zimną lub delikatnie ciepłą. Jeszcze chyba nigdy nie byłem w pełni usatysfakcjonowany z zamówienia. W Bydgoszczy jest mnóstwo pizzerii, natomiast faktycznie chyba żadna z nich nie jest do końca w porządku, jeżeli chodzi o dowozy. No chyba, iż się mylę. Możecie mnie poprawić.

ciarex

Posty: 18

 
Płacisz i masz. Klient nasz pan. Podzwoń po wszystkich znanych lokalach i popytaj. Na pewno znajdziesz pizzerię w Bydgoszczy, w której możesz zarezerwować stoliki. Zwłaszcza jak twoi goście zaczną domawiać coś z menu ;)

Alfonsik5

Posty: 4

 
Płacisz i masz. Klient nasz pan. Podzwoń po wszystkich znanych lokalach i popytaj. Na pewno znajdziesz pizzerię w Bydgoszczy, w jakiej możesz zarezerwować stoliki. Szczególnie jak twoi goście zaczną domawiać coś z menu ;)

saradonin

Posty: 14

 
Łamię się i to często. Zwykle, gdy nachodzi mnie pokusa, to zamawiam pizzę do domu. Mamy w Bydgoszczy kilka fajnych pizzerii. Ale można zrobić własną pizzę z mniejszą ilością kalorii :)

Radziu

Posty: 9