kalkulator biegowy, poszukuję

kalkulator biegowy, poszukuję

Znacie może strony, na jakiej znajdę kalkulator BMI? Czy pożądane byłoby korzystać z tego typu kalkulatorów. Wydaję mi się, że mam niestety nadwagę.

Marys56

Posty: 4

 
Kalkulator BMI służy do tego, żebyś sprawdził sobie prawidłową masę ciała. Jest on niezwykle dobry, gdy wydaje Ci się, iż masz niedowagę lub nadwagę. W prosty sposób można to obliczyć.

Specjalista

Posty: 6

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas gigantycznego smogu mnóstwo zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co niezwykle źle wpływa na nasze zdrowie.

hejhej00

Posty: 6

 
Kalkulator BMI pomoże Ci sprawdzić, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, że masz niedowagę lub nadwagę i wówczas trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

Asia

Posty: 25

 
Kalkulator BMI używa się, jeśli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to wykonać samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

Lalusiek2

Posty: 23

 
Powiem Ci, iż pożądane byłoby sobie sprawdzić idealne tętno bieganie. Będziesz wtedy wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

ZaNK3R

Posty: 5

 
Musisz sprawdzać jakość powietrza przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

TomekK

Posty: 18

 
Kiedy na dworze jest smog, z reguły unikam wtedy biegania. Jakość powietrza niesłychanie wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

Motospec

Posty: 3

 
Powiem Ci, że jakość powietrza a bieganie to niezwykle porządne połączenie. Przed planowanym zabiegiem w mieście, pożądane byłoby sprawdzać jakość powietrza na przeróżnych stronach internetowych. Podczas biegania szybciej oddychasz i tym samym w większym stopniu zanieczyszczenia dostają się do Twojego organizmu.

pawel253

Posty: 14