gdzie zamówić klimatyzacje

gdzie zamówić klimatyzacje

Zastanawiam się nad wprowadzeniem centrali rekuperacyjnej. Mam projekt domu pasywnego/energooszczędnego i staram się podejść do sprawy racjonalnie. Poszukuję również wykonawcy, który ogarnąłby mi temat od podstaw, żebym nie musiał szukać serwisu w przyszłości. Ogólnie chciałbym porozmawiać o zaletach rekuperacji.

Ptaszek22

Posty: 1

 
Ogarniaj kontakt z panem Adamem w https://aptherm.com/serwis.html i porozmawiaj o klimatyzacji. Powiesz, czego potrzebujesz, a oni dostarczą technologię z montażem oraz serwisem, co się najbardziej opłaca. W Poznaniu niczego i nikogo lepszego nie znajdziesz. Telefon aktualny 792 656 383.

Akimer56

Posty: 3

 
Można kombinować jeszcze z systemem stałego utrzymywania temperatury przez całą dobę. Przy wrażliwej technologii to już obowiązkowa sprawa.

kobza84

Posty: 19

 
To teraz jedna z najwyżej ocenianych marek w regionie, jeżeli chodzi o dopasowanie klimatyzatorów. Praktycznie wszędzie ich widzę ostatnio ;)

Posty: 6

 
Klima to nie chodzi tylko o temperaturę, ale też o jakość oddychania w pomieszczeniu. Jeżeli nie funkcjonujesz na co dzień w normalnym środowisku to stan zdrowia leci na pysk, proste.

Jacuś

Posty: 7

 
Fujitsu, Innova, Swegon jeszcze. Tutaj w zakresie wentylacji-klimatyzacji polecam. Co do wykonawców to od projektu do serwisu masz w https://aptherm.com/ i pod kątem wycen wygrywają z konkurencją, bo niedawno właśnie wysyłałem zapytanie.

NiKRK45

Posty: 3