Perfumy projektantów, poszukuję !!!

Perfumy projektantów, poszukuję !!!

Chciałbym zamówić większą liczba perfum z Anglii. Naturalnie oryginalnych :) Macie może jakieś rozeznanie? Z góry dzięki.

Marti

Posty: 10

 
Dobrze mówisz, że kosmiczną kwotę :) Niestety jakoś na razie nie będę w Anglii, więc szukam czegoś online. Znajomi złożyli u mnie zamówienia na perfumy, bo miałam wyjeżdżać :) Znam kilka miejsc online, ale poczekam może ktoś odezwie się jeszcze z lepszą ofertą.

Gucio

Posty: 8

 
Wszystko zależy od tego, czym jesteś dokładnie zainteresowana. Mogę podesłać adresy wiarygodnych hurtowni kosmetycznych w Anglii, gdzie taniej znaczy nawet do 70% mniej niż u nas.

youmakeme

Posty: 19

 
Tzn. dokładnie ile da się zaoszczędzić na takich perfumach projektantów. Jestem ciekawa, bo może zaproponujecie tutaj jakieś wiarygodne źródło i się skuszę. Zawsze musi być ten pierwszy raz :)

codePerformance

Posty: 16

 
Kupuję perfumy tutaj makeupmania.eu i chwalę sobie współprace z nimi. W Anglii każdy zapach jest tańszy. Nie które z nich można kupić za naprawdę śmieszne kwoty. Opłaca się bardzo, zwłaszcza zakup hurtowy.

labuh

Posty: 12

 
Nie narzekam, bo w Anglii można nabyć kosmetyki faktycznie niesłychanie tanio. Znajomi dziwią się, iż tak wieloma ich zawsze obdarowuję. Niewątpliwie, iż najlepiej przyjechać tu na miejsce i odszukać sobie coś pewnego na stałe. To właśnie z dystrybutorami perfum z UK z reguły współpracują drogerie i perfumerie z całej Europy :)

Franuś

Posty: 19

 
Też wiem, że jest taniej, lecz nie znam hurtowni perfum, którą mogłabym polecić. Skontaktuję się ze znajomym z UK. Może coś podpowie, to dam znać :)

retrun

Posty: 20

 
Trafiłam tu, bo mam podobny dylemat. Szukam hurtowni kosmetyków, gdzie można byłoby liczyć na naprawdę niższe ceny w ramach zamówienia hurtowego. Nie przeszkadzałoby mi gdyby był to jakiś sprawdzony partner spoza Polski :) Trochę ofert widziałam tego rodzaju, no ale nie mam pewności.

Ymooo2

Posty: 13