normobaria, co znacie ?

normobaria, co znacie ?

Potrzebna jest mi regeneracja organizmu. Chciałabym skorzystać z komory normobarycznej. Czy wiecie może gdzie wykonują sesję w takiej komorze i ile to mniej więcej kosztuje?

czdeRRR

Posty: 1

 
Tlenoterapia polecana jest prawie dla wszystkich ludzi. Jednak warto pamiętać, aby dowiedzieć się, które są przeciwwskazania. Wiem tylko, że z tlenoterapii mogą korzystać nawet małe dzieci.

hihihot

Posty: 10

 
Witam, jeśli jest Ci potrzebna regeneracja organizmu to mogę polecić Ci tlenoterapię w komorze normobarycznej. Sama z takiej korzystam i niezmiernie mi pomaga, w poprawie wydajności organizmu.

Namo

Posty: 5

 
Cześć, mnie na dotlenienie komórek pomaga komora normobaryczna. Wykonane miałem kilka sesji i czuje się o mnóstwo lepiej. Należałoby spróbować, jeżeli doskwierają Ci jakieś kłopoty zdrowotne lub chcesz wzmocnić organizm. Ja korzystam z tej normobarii https://normobaria.net.pl.

Ciapek

Posty: 15

 
Komora normobaryczna może pomóc Ci wzmocnić organizm, a zarówno pomaga w leczeniu różnych chorób. Należałoby dowiedzieć się uprzednio lekarza, czy takie sesje tlenoterapii są polecane akurat przy twoim schorzeniu.

@_24lampy

Posty: 21

 
Komora normobaryczna może pomóc Ci wspomóc leczenie różnych chorób, czy urazów. Ja również miałem trochę problemów zdrowotnych i kolega polecił mi właśnie taką komorę. Po kilku sesjach nie mogłem uwierzyć, że tak mi to pomogło.

Max Pejnn

Posty: 27

 
Jeśli potrzebna Ci regeneracja organizmu to wybierz się do komory normobarycznej. Bardzo pomaga w zmniejszeniu stresu, czy w poczuciu ciągłego zmęczenia.

neimar10

Posty: 7

 
Jeśli potrzebna Ci regeneracja organizmu to wybierz się do komory normobarycznej. Niezwykle pomaga w zmniejszeniu stresu, czy w poczuciu ciągłego zmęczenia.

namok

Posty: 11