piec do sauny, poszukuję sklepu!

piec do sauny, poszukuję sklepu!

Można dopasować sobie saunę na wymiar do konkretnego pomieszczenia? Nie mam zbyt mnóstwo miejsca coś się tam na pewno zmieści.

inhuman

Posty: 2

 
Mam saunę na wymiar, którą wykonała profesjonalna firma. Podoba mi się, bo spełnia wszystkie moje oczekiwania. Właśnie na czymś takim mi bardzo zależało.

Laleczka

Posty: 3

 
Z tego, co wiem to można kupić gotową saunę. Czy można zamówić saunę na wymiar to nie wiem? Nigdy się tym tematem nie interesowałem. Znajomy zamawiał saunę, lecz gotową. Prędko mu ją przywieźli i wszystko zamontowali. Droga była, lecz daje mnóstwo radości, zatem warto było te pieniądze na to urządzenie wydać.

Sarenka

Posty: 8

 
Mnie się podobają sauny, ale nie mam na to miejsca. Jeśli kiedyś postawie dom to na pewno wybiorę sobie saunę. Nie wiem jeszcze czy zrobię to sam czy jednak postawie na gotową saunę. Wszystko muszę sobie przemyśleć i przeliczyć pod względem kosztów.

eriost56

Posty: 5

 
Zamawiałem saunę na wymiar i firma wszystko mi przygotowała. Według mnie to był dobry kupowanie. Miałem olbrzymie wymagania, niemniej jednak dali sobie z nimi radę. Widać, iż w takiej firmie pracują osoby o dużym doświadczeniu, dlatego spełniają wszystkie zachcianki klienta. Bez wątpienia zachcianki kosztują, niemniej jednak dla mnie nie ma to większego znaczenia.

wiesław11

Posty: 10

 
Nie za bardzo lubię sauny. Wiem, iż to zdrowe, lecz w takiej temperaturze i wilgoci nie czuje się najlepiej, zatem nie montowałbym sobie tego. Już wolę mieć wannę spa w domu. Tutaj mogę sobie leżeć i leżeć i nigdy nie czuje się źle.

KamiKAzeDBC

Posty: 15

 
Można znaleźć sauny w sklepie https://well-spa.pl/3-sauny. Oni są bardzo dobrze przygotowani. Sprzedają gotowe sauny, ale można również zamówić coś na wymiar.

Acclaim

Posty: 14

 
Nie miałem nigdy okazji korzystać z sauny. Wiem, że ma niezwykle dobry wpływ na organizm, lecz jakoś nie było okazji. W domu w blokach to raczej sobie czegoś takiego nie zamontuje, bowiem nawet wanny pełnowymiarowej nie ma gdzie zmieścić. Taka rzeczywistość.

pioner

Posty: 4

 
Bez problemów można zamówić sauny w sklepie internetowym. Oferta jest niezwykle dobrze przygotowana. Każdy bez problemów znajdzie i gotowe sauny i akcesoria do jej zrobienia na własną rękę. Należałoby sobie to zbadać.

labuh

Posty: 2

 
Nie miałem nigdy okazji korzystać z sauny. Wiem, że ma bardzo dobry wpływ na organizm, ale jakoś nie było okazji. W domu w blokach to raczej sobie czegoś takiego nie zamontuje, bo nawet wanny pełnowymiarowej nie ma gdzie zmieścić. Taka rzeczywistość.

Julian

Posty: 6