kto do mnie dzwonił, znacie ?

kto do mnie dzwonił, znacie ?

Słyszałem, że można sprawdzić poprzez stronę internetową, kto do nas dzwonił z Anglii. Korzystacie z czegoś takiego?

kondziu

Posty: 1

 
Zawsze trzeba uważać, ale też nie ma, co wpadać a paranoje. Trzeba porostu być czujnym. Nie każdy numer to próba wyłudzenia pieniędzy. W bazie można szybko taki numer sprawdzić.

pawel253

Posty: 12

 
Dzięki internetowi można naprawdę w łatwy sposób sprawdzić numery telefonów z UK czy z Polski. Wielu osobom się nie chce tego robić. To wszystko do czasu, bo w pewnym momencie znikają z ich konta pieniądze i wtedy zaczynają się poważne problemy finansowe.

Marioleczka

Posty: 5

 
Jeśli chcecie sprawdzić numer telefonu z UK to tutaj https://whocalledmeuk.co.uk macie serwis, który się tym zajmuje. Są przygotowani niesłychanie dobrze, wobec tego ich baza jest ogromna. Mają do zaoferowania naprawdę mnóstwo informacji. Dowiemy się czy numer jest niebezpieczny czy tylko nęka wciskając oferty?

Tatusiekk

Posty: 22

 
Różnie to bywa, dlatego im czujnie się na to patrzy tym lepiej. Takie czasy, że nie cieszymy się, że ktoś dzwonił z UK tylko zastanawiajmy się, po co i kto to? Dobrze, że można sprawdzić numer telefon i wtedy wiemy czy trzeba go blokować i przekazywać dalej czy nie?

mniszek56

Posty: 12

 
Mam rodzinę w UK, dlatego muszę zawsze uważać. Można się rzeczywiście na to nabrać. Mam bazę z numerami telefonów i tam wszystko sprawdzam. Lepiej poświecić chwile, ale zaoszczędzimy mnóstwo stresu, a może nawet i pieniędzy. Róbcie tak samo za każdym razem.

piet

Posty: 18

 
Ostrożności nigdy nie jest za wiele. Raz miałem akcje, że myślałem, że dzwonią do mnie z Londynu. Okazało się, że to niestety jakaś firma, która naciąga ludzi. Kolegi ojciec stracił chyba ze dwadzieścia tysięcy. Gdyby to mnie spotkało to bym się chyba załamał i nigdy więcej bym nie korzystał ze swojego telefonu.

namok

Posty: 4

 
U mnie babcia nie sprawdziła, kto do niej dzwonił i były kłopoty. Na szczęście odebranie telefonu nic złego nie zrobiło. Gdyby oddzwoniła to sytuacja by się skomplikowała. Prędko by zapłaciła za to bardzo mnóstwo pieniędzy.

Ptaszyna

Posty: 18

 
Jeszcze nigdy nie odebrałem nieznanego numeru, którego początek jest na 44. Zawsze sprawdzam, kto dzwonił z UK i dopiero wtedy działam. Kilka razy uniknąłem problemów.

bydlus

Posty: 5

 
Bez problemów można odszukać wiele serwisów, które nam pomogą. Z tym, iż jedne są płatne, a różne nie. Trzeba sprawdzić taką ofertę i sprawdzić czy w bazie są numery telefonów, które nas interesują. Jeśli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

Franuś

Posty: 26