Jak zarchiwizować stare kasety vhs?

Jak zarchiwizować stare kasety vhs?

Czy ktoś z was korzystał już z usług firm nagrywających filmy z kaset vhs na dvd. Korzystałem z usług jednej firmy niemniej jednak niestety nagranie jest dość mocno nieczytelne. Mimo, iż obraz na kasecie vhs jest perfekcyjny, bez żadnych zniekształceń. Proszę o pomoc.

Za wszystkie porady dziękuję.

Ymooo2

Posty: 25

 
Kiedyś troszkę poszukiwałem na temat w Internecie niemniej jednak ciężko było cokolwiek innego znaleźć niemniej jednak może dzisiaj to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość troszkę nie do końca doskonała niemniej jednak zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odnalazł coś to proszę podaj dane.

Uroczy Boys

Posty: 27

 
Sam zastanawiam się jak utrzymać w dobrej formie własne rodzinne pamiątki, które były nagrane w czasach naszej młodości. Słyszałem, iż można przegrać kasety vhs na dvd. Czy ktoś się orientuje gdzie można takie coś zrobić?

Pilnie mi na tym zależy wobec tego też proszę o odpowiedzi.

kamilos071

Posty: 19

 
Czy udało ci się już może odnaleźć rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Składnik kaset nie jest w idealnym stanie wobec tego zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych fachowców natomiast nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

Mr Boks

Posty: 26

 
Jeśli szukasz dobrej oferty to mogę zapytać wujka bo z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Lepsze kolory, jakość oraz ostrość dało świetny efekt. Należałoby wydać kilkanaście złoty bo później możemy sobie nawet wykonać kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

pietryn045

Posty: 30

 
Witajcie, nie ma obaw znam porządne rozwiązanie waszych kłopotów. Przegrywanie z kaset vhs na dvd t jeszcze niezbyt popularny model usług jednak kilka firm zajmuje się takim czymś. Do rzeczy: http://www.vhs24.pl. To chyba najlepsza firma, kilku znajomych korzystało i każdy z nich był zadowolony. Na dzień babci, dziadka, rocznicę ślubu itp. Można przygotować znakomity prezent.

howardwebb

Posty: 27

 
Witajcie, widzę, iż od dawna nikt nie odezwał się w temacie a wiem, ze problem jest dość popularny. Na kilku forach nie uzyskałem żadnej odpowiedzi to może tutaj ktoś doradzi porządne rozwiązanie. Kasety nie są w wyśmienitym stanie a zależy mi na ich utrzymaniu. Nie chciałbym stracić tak cennych pamiątek. Dodatkowo nie mam tego jak odtworzyć a zależy mi niesłychanie na tych kasetach.

DevilScream

Posty: 22

 
Od niedawna rozmyślam nad takim rozwiązaniem jednakże nie odnalazłem nic konkretnego. Czy ktoś z użytkowników ma odpowiedź na nurtujące mnie pytanie? Potrzebuje pilnej pomocy, bowiem chce zarchiwizować kilka rodzinnych pamiątek. Do tej pory odnalazłem kilka takich ludzi natomiast potrzebują oni kilkuset pln od jednego nagrania vhs więc jest to troszkę zbyt wiele jak dla mnie.

dspk666

Posty: 19

 
Witaj kolego, jeśli szukasz nadal firmy, która jest w stanie przegrać nagranie kasety vhs na dvd to mam rozwiązanie twojego problemu. http://www.vhs24.pl to jeden z najlepszych punktów oferujących takie usługi. Korzystałem już dwa razy i oba nagrania są niesamowite. Efekt jest naprawdę interesujący.

Jasioneczek

Posty: 26

 
Poszukuję analogicznej usługi, proszę o nakaz sprawdzonej firmy, która nie zepsuje mojej kasety. Raz już się tak stało wobec tego też nie mam zamiaru korzystać z usług amatorów. Jestem w stanie dobrze zapłacić za wysoką jakość nagrania. Słyszałem, iż obraz można trochę naprawić wobec tego też liczę na pomoc profesjonalistów.

Rrobo159

Posty: 31