Zwiedzanie Kołobrzegu, proszę o pomoc ?

Zwiedzanie Kołobrzegu, proszę o pomoc ?

Witam. Jeśli polecacie jakieś ciekawe atrakcje dla szkół w Kołobrzegu to czekam na informacje. Uczestnictwo w grupie. Dziękuję.

AlllB

Posty: 11

 
W ogóle dawno nie byłem nad morzem, jakoś bardziej góry nam wychodzą w wakacje:) Ale w tym roku planujemy właśnie zwiedzanie Kołobrzegu i do tego muzeum 6D też planujemy się udać. Nad morzem mamy rodzinkę, która tam była i bardzo chwaliła sobie to miejsce, że lepszych wrażeń to nie ma. Bardzo spoko pomysł i oczywiście jego realizacja.

WacDEC

Posty: 18

 
W ogóle dawno nie byłem nad morzem, jakoś bardziej góry nam wychodzą w wakacje:) Lecz w tym roku planujemy właśnie zwiedzanie Kołobrzegu i do tego muzeum 6D też planujemy się udać. Nad morzem mamy rodzinkę, jaka tam była i bardzo chwaliła sobie to miejsce, iż lepszych wrażeń to nie ma. Niezmiernie spoko pomysł i bez wątpienia jego realizacja.

Kwatuszek

Posty: 27

 
Wchodzisz do tego muzeum w Kołobrzegu i zaczyna Ci się wydawać po chwili, iż wszystko jest tu prawdziwe, jakbyś przeniósł się w okresie. Mnie się takie rzeczy niezmiernie podobają. Odwiedziłem też Poznań, bowiem tam jest coś podobnego:) Świetne rzeczy. Gratulacje dla pomysłodawców.

Różyczka

Posty: 17

 
Nie tyle dumny, co zapraszać wszystkich. Moje dzieci ciągną mnie znowu do tego muzeum w Kołobrzegu i nie da się im odmówić. Będę musiała znowu się tam wybrać, będziemy też w Poznaniu, tam też jest podobne muzeum.

Franuś

Posty: 21

 
W ramach atrakcji w Kołobrzegu pożądane byłoby pójść do tego rybackiego muzeum i sięgnąć ze zwiedzania miasta. Cofamy się aż do 1913 roku. Specjalnymi meleksami można przejechać się wszędzie tam, co pożądane byłoby zobaczyć w Kołobrzegu. Bardzo fajnie zorganizowany projekt.

wiesław11

Posty: 12

 
To muzeum dla dzieci w Kołobrzegu gorąco wszystkim polecam http://muzeum6d.pl. Dla rodziców z maluchami gwarantowane super spędzone chwile, pełno wrażeń, ekstra sprawa.

Lux-Mark

Posty: 19

 
Moim dzieciakom najniezwyklej podobały się obrazy 3D na ścianach, oglądały z rozdziawionym buziami. Faktycznie super okazja żeby pokazać dzieciom coś właśnie takiego. Atmosfera która panuje w muzeum w Kołobrzegu na długo pozostaje w pamięci, nawet mojej, a co dopiero maluchów.

xxx000

Posty: 11

 
Mnie też się podobało, choć poszłam tam jako opiekunka do dzieciaków. Jeżeli chodzi o atrakcje dla szkół w Kołobrzegu to chyba jeden z lepszych pomysłów. Dzieci mogą się tu mnóstwo dowiedzieć, nie jest to zwykłe muzeum, całkiem różne od wszystkich pełne niespodzianek i wrażeń zmysłowych, które najniezwyklej się podobają.

pawel253

Posty: 5