fotograf ślubny w Szczecinie, kogo znacie ?

fotograf ślubny w Szczecinie, kogo znacie ?

Zastanawiam się nad fotografią ślubną w Szczecinie i nie niesłychanie wiem, kogo wybrać? Na co zwracać spostrzeżenie przy wyborze fotografa?

Czarek

Posty: 1

 
Zamówiliśmy pełen pakiet zdjęć. To oznacza, iż mieliśmy fotografa już podczas przygotowań. Potem pojechał z nami do kościoła, a potem na salę weselną. Na końcu ten sam fotograf wykonał dla nas super sesję w plenerze. Należałoby wybierać do takich prac jednego fotografa, albowiem wówczas taki gotowy pakiet wychodzi o wiele taniej niż osobno.

Krzyś23

Posty: 2

 
Polecam fotografa na wesele ze Szczecina z tej strony https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin. Przyjechały dwie osoby i wykonały naprawdę super piękne zdjęcia.

olikt56

Posty: 6

 
Nigdy nie lubiłem robić fotografii, niemniej jednak zamówiliśmy fotografa ślubnego ze Szczecina i wyszło to dobrze. Potrafił nas dobrze ustawić, poprzez co zdjęcia nie wyszły takie sztuczne.

Iwona3

Posty: 8

 
Korzystaliśmy z fotografa ślubnego w Szczecinie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Właściwie to było ich dwóch, dlatego żadna wyjątkowa chwila im nie umknęła. Mamy teraz pamiątkę na długie lata i na tym bardzo nam zależało.

labuh

Posty: 11

 
Ofert z usługami fotograficznymi jest bardzo dużo. Można wybrać kogoś taniego, ale nie spodziewamy się, że to będą super zdjęcia. Nam przecież zależy na tym, aby ich jakość była bardzo wysoka. Doświadczony fotograf wie jak i co ma robić na ślubie czy też na weselu.

Damiano

Posty: 18